Výbava a príslušenstvo

Neoddeliteľnou súčasťou bazéna je vhodné a kvalitné bazénové príslušenstvo. Kompletnú ponuku filtrácií, vyhrievania, vysávačov, protiprúdov, osvetlenia a ďalšieho príslušenstva vám radi predstavia naši špecialisti, ktorí tiež odborne poradia s výberom toho najvhodnejšieho pre vás a váš bazén.

Bazénové filtrácie
Kvalitná filtrácia je srdcom každého bazéna. Ak si chcete dopriať kúpanie v čistej, priezračnej a zdravotne bezchybnej vode alebo ak chcete ušetriť námahu s čistením a údržbou bazéna, pozrite si našu ponuku.
Úprava vody
Pre komplexnú starostlivosť o bazénovú vodu odporúčame popri dlhodobo osvedčených prípravkoch Azuro aj špeciálne dezinfekčné zariadenia, ktoré zaistia čistú, zdravotne bezchybnú vodu a pritom významnou mierou obmedzia spotrebu klasickej bazénovej chémie.
Ovládací systém Poolmatix
Digitálny systém Poolmatix monitoruje a riadi všetky bazénové technológie prostredníctvom vzdialenej správy (webové rozhranie, mobilná aplikácia). Optimalizuje ich činnosť a znižuje tak celkové výdaje na prevádzku aj údržbu bazéna. Predovšetkým náklady na energiu (plánovaným využívaním nízkeho tarifu elektriny) aj spotrebu bazénovej chémie (automatická regulácia dávkovania).
Ohrev bazénov
Vyhrievanie vody v bazéne je ideálne pre každého, kto si chce predĺžiť kúpaciu sezónu i mimo obdobia, keď sa voda príjemne prehreje vďaka slnku. Zvoliť si môžete solárne vyhrievanie alebo tepelné čerpadlo.
Protiprúdy
Vďaka zabudovanému alebo závesnému protiprúdu získate možnosť rekreačného i kondičného plávania dokonca i v malom bazéne. Protiprúdy prinášajú zábavu i športové vyžitie a stávajú sa tak neoddeliteľnou súčasťou väčšiny bazénov.
Bazénové vysavače
Vďaka bazénovým vysávačom bude pravidelná starostlivosť o váš bazén pohodlnejšia a, samozrejme, i rýchlejšia. Vybrať si môžete z ručných vysávačov alebo automatických a poloautomatických, ktoré vyžadujú len minimálnu obsluhu.
Bazénové osvetlenie
Elegantné podsvietenie hladiny zabezpečuje osvetlenie zabudované v stenách bazéna. Ponúkame halogénové aj LED svetlá a to vrátane typov s možnosťou voľby farby podsvietenia.
Solárne sprchy
Solárna sprcha je užitočný doplnok do každej záhrady, či už s bazénom, alebo bez neho. Telo sprchy je solárnym absorbérom a zároveň zásobníkom až na 35 litrov vody, ktorá je v ňom ohrievaná až na 60 °C!
Bazénové schodíky
Obstarávate si nový bazén alebo len plánujte vymeniť staré schodíky za nové? Potom pre vás máme na výber z viac než 10 modelov pevných a stabilných bazénových schodíkov pre nadzemné i zabudované bazény.
Príslušenstvo a doplnky
Samotné plávanie je síce pekná vec, s bazénom je však toho oveľa viac možného! Vyberte si z našej ponuky príslušenstva. V Mountfielde nájdete aj celý rad inej doplnkovej výbavy k bazénom.
Bazénová chémia
Na prvý pohľad sa môže údržba vody v bazéne zdať zložitá, vďaka širokej palete bazénovej chémie značky Azuro však zistíte, že môže byť nielen jednoduchou, ale i časovo nenáročnou.
Navrhnite si svoj bazén vo 3D generátoru Vytvoriť

Tím našich bazénových špecialistov je kedykoľvek pripravený poradiť vám s výberom alebo realizáciou bazéna.

Neváhajte nás kontaktovať, máme 18 predajných centier po celej SK!

Chcete požiadať o nezáväznú ponuku? Vyberte si vaše najbližšie predajné centrum.

Vybrať predajné centrum
×