MENU

Máte dotaz?

Kontaktujte nás

Nechajte číslo a vyberte
predajňu, z ktorej sa vám ozveme

Vyberte predajňu

Výbava a príslušenstvo

Neoddeliteľnou súčasťou bazéna je vhodné a kvalitné bazénové príslušenstvo. Kompletnú ponuku filtrácií, vyhrievania, vysávačov, protiprúdov, osvetlenia a ďalšieho príslušenstva vám radi predstavia naši špecialisti, ktorí tiež odborne poradia s výberom toho najvhodnejšieho pre vás a váš bazén.

Do E-shopu

 • Bazénové filtrácie

  Kvalitná filtrácia je srdcom každého bazéna. Ak si chcete dopriať kúpanie v čistej, priezračnej a zdravotne bezchybnej vode alebo ak chcete ušetriť námahu s čistením a údržbou bazéna, pozrite si našu ponuku.

 • Ohrev bazénov

  Vyhrievanie vody v bazéne je ideálne pre každého, kto si chce predĺžiť kúpaciu sezónu i mimo obdobia, keď sa voda príjemne prehreje vďaka slnku. Zvoliť si môžete solárne vyhrievanie alebo tepelné čerpadlo.

 • Bazénové vysavače

  Vďaka bazénovým vysávačom bude pravidelná starostlivosť o váš bazén pohodlnejšia a, samozrejme, i rýchlejšia. Vybrať si môžete z ručných vysávačov alebo automatických a poloautomatických, ktoré vyžadujú len minimálnu obsluhu.

 • Protiprúdy

  Vďaka zabudovanému alebo závesnému protiprúdu získate možnosť rekreačného i kondičného plávania dokonca i v malom bazéne. Protiprúdy prinášajú zábavu i športové vyžitie a stávajú sa tak neoddeliteľnou súčasťou väčšiny bazénov.

 • Úprava vody

  Pre komplexnú starostlivosť o bazénovú vodu odporúčame popri dlhodobo osvedčených prípravkoch Azuro aj špeciálne dezinfekčné zariadenia, ktoré zaistia čistú, zdravotne bezchybnú vodu a pritom významnou mierou obmedzia spotrebu klasickej bazénovej chémie.

 • Bazénová chémia

  Na prvý pohľad sa môže údržba vody v bazéne zdať zložitá, vďaka širokej palete bazénovej chémie značky Azuro však zistíte, že môže byť nielen jednoduchou, ale i časovo nenáročnou.

 • Bazénové schodíky

  Obstarávate si nový bazén alebo len plánujte vymeniť staré schodíky za nové? Potom pre vás máme na výber z viac než 10 modelov pevných a stabilných bazénových schodíkov pre nadzemné i zabudované bazény.

 • Solárne sprchy

  Solárna sprcha je užitočný doplnok do každej záhrady, či už s bazénom, alebo bez neho. Telo sprchy je solárnym absorbérom a zároveň zásobníkom až na 35 litrov vody, ktorá je v ňom ohrievaná až na 60 °C!

 • Sieťky, kefy, plaváky

  Sieťky, kefy alebo tyče využijete pri starostlivosti o čistotu vášho bazéna – zbere nečistôt, starostlivosti o dno a steny alebo vyčistení ťažko prístupných kútov.

 • Doplnková výbava

  S bazénom sa dá robiť množstvo vecí! Vyberte si z našej ponuky skokanských mostíkov, chrličov alebo bazénového osvetlenia a premeňte svoju záhradu na súkromné kúpele či akvapark.

 • Hračky do vody

  Urobte radosť svojim deťom alebo vnúčatám a zaobstarajte im niektorú z nafukovacích hračiek k vode. V našej ponuke nájdete ležadlá, potápačské okuliare a ďalšie hračky doslova „za babku“!

 • Inštalačné prvky

  V sekcii inštalačných prvkov nájdete nevyhnutné príslušenstvo pre správnu inštaláciu a sprevádzkovanie vášho nového bazéna a vybraného príslušenstva.