MENU

Máte dotaz?

Kontaktujte nás

Nechajte číslo a vyberte
predajňu, z ktorej sa vám ozveme

Vyberte predajňu

Doplnková výbava

Samotné plávanie je síce pekná vec, s bazénom sa toho dá však robiť omnoho viac! Vyberte si z našej ponuky skokanských mostíkov, chrličov alebo bazénového osvetlenia a premeňte svoju záhradu na súkromné kúpele či akvapark. V Mountfielde nájdete i celý rad ďalšej doplnkovej výbavy k bazénom.

 • Bazénové osvetlenie

  Podvodné osvetlenie sa stalo už takmer bežným vybavením každého bazéna. Pár podvodných svetiel sa umiestňuje obvykle do bočnej steny.

 • Chrliče vody

  Chrlič vody patrí k obľúbeným vodným atrakciám. Je vyrobený z kvalitnej leštenej nehrdzavejúcej ocele a stane sa neprehliadnuteľným doplnkom vášho bazéna.

 • Domčeky na bazénové technológie

  Prístrešky na bazénové technológie ocení každý, kto potrebuje elegantne vyriešiť umiestnenie bazénovej strojovne. Jednotlivé modely poskytujú dostatočný priestor pre všetku technológiu.

 • Skokanské mostíky

  Možnosť vybaviť svoj bazén skokanským mostíkom privítajú hlavne majitelia hlbších bazénov. Tie z našej ponuky majú elegantnú a pritom účinnú protišmykovú úpravu.

 • Bazénové teplomery

  Správny a vodoodolný bazénový teplomer vám nielen ukáže, na koľko vyhriatu vodu máte na kúpanie, ale namerané údaje vám zároveň pomôžu i pri starostlivosti o jej čistotu.