MENU

Máte dotaz?

Kontaktujte nás

Nechajte číslo a vyberte
predajňu, z ktorej sa vám ozveme

Vyberte predajňu

Ohrev bazénov

Predĺženie kúpacej sezóny až na sedem mesiacov v roku alebo vyššia teplota vody v bazéne? To iste uvíta celá rodina! Tieto požiadavky splnia pripojenie niektorého zo systémov ohrevu vody, ktoré Mountfield k bazénom dodáva. Vybrať si môžete solárne vyhrievanie, niektoré z tepelných čerpadiel alebo elektrický ohrev.

 • Solárny ohrev

  Solárny ohrev prináša moderné riešenie so skvelými výsledkami, ktoré je pritom také jednoduché! Voda preteká solárnym panelom a príjemne ohriata sa vracia do vášho bazéna.

 • Tepelné čerpadlá

  Vďaka moderným tepelným čerpadlám si budete môcť užívať kúpanie až 7 mesiacov v roku bez ohľadu na počasie. Energiu navyše získavajú z okolitého vzduchu a až 80 % tepla tak máte zadarmo!

 • Elektrický ohrev

  Elektrické prietokové vykurovanie so systémom automatickej regulácie udrží teplotu vody v bazéne podľa vami prednastavenej hodnoty. Je najvhodnejším systémom vyhrievania tam, kde disponujete dostatočným príkonom elektrickej energie.

 • Tepelné výmenníky

  Na ohrev bazéna je možné využiť i existujúce vykurovanie vášho domu, a to vďaka tepelnému výmenníku, ktorý napojíte napríklad na plynový kotol.