Údržba priezračne čistej vody v bazéne počas celej kúpacej sezóny je hračka, keď máte kedykoľvek pri ruke skúseného odborníka a radcu. Presne takého Vám teraz predstavujeme. Mobilná aplikácia Mountfield – bazénový špecialista pre všetky chytré telefóny a mobilné zariadenia pozná odpovede na všetky otázky súvisiace so starostlivosťou o bazénovú vodu.
 
Poradí, ako bazénovú vodu vyčistiť a ľahko ju tiež krištáľovo čistú a zdravotne nezávadnú udržiavať. Aplikácia Vás tiež návodne a zrozumiteľne prevedie procesom zazimovania aj odzimovania bazéna a pomôže v priebehu kúpacej sezóny riešiť aj prípadné problémy s kvalitou vody. Vďaka nej rýchlo získate jednoduché inštrukcie vedúce k ich odstráneniu.
  Pri vývoji aplikácie sme čerpali zo skúseností nabitých v priebehu tridsiatich rokov na pozícii bazénového špecialistu na trhu. Všetko dôležité teraz nájdete na jedinej obrazovke. Ovládanie je ľahké, menu priehľadné. Aplikácia Vám tak šetrí čas pre vodnú zábavu a dokonalú starostlivosť o bazénovú vodu teraz zvládne každý.
 
Maximálnu efektivitu a úsporu času pri starostlivosti o bazénovú vodu dosiahnete využívaním aplikácie v kombináciou s komplexným radom prostriedkov bazénovej chémie Azuro, ktorú nájdete tiaž v našom sortimente.
 
Aplikáciu Mountfield – bazénový asistent sťahujte v obchodoch Google Play a Apple Store
 
Nyní na Google Play
Stáhnout v App Store
Navrhnite si svoj bazén vo 3D generátoru Vytvoriť

Tím našich bazénových špecialistov je kedykoľvek pripravený poradiť vám s výberom alebo realizáciou bazéna.

Neváhajte nás kontaktovať, máme 18 predajných centier po celej SK!

Chcete požiadať o nezáväznú ponuku? Vyberte si vaše najbližšie predajné centrum.

Vybrať predajné centrum
×

Všetky bazény LEN za 1/3 CENY!


Ako využiť ponuku v momentálnej situácii?

Naši bazénoví špecialisti sú Vám aj naďalej celkom k dispozícii vo všetkých regiónoch. Kontaktujte priamo svojho špecialistu TU alebo prostredníctvom formulára TU.
Sú pripravení sa Vám venovať a to vrátane bezplatnej konzultácie aj na Vašom pozemku.

Či už máte záujem o BAZÉN, BAZÉNOVÉ ZASTREŠENIE alebo VÍRIVÚ VAŇU, o výhody akcie tak určite neprídete!

Všetky bazény LEN za 1/3 CENY!