Swim Spa

Dokonalé prepojenie bazéna na relaxačné plávanie aj intenzívny tréning s vírivou vaňou poskytujúcou luxusnú uvoľňujúcu masáž. Kompaktné prevedenie umožňuje jednoduchú inštaláciu bez potreby stavebných úprav. Škrupina z najlepších materiálov Lucite Acrylics z USA je osadená do oceľového rámu. Jeho opláštenie je možné sčasti zapustiť do zeme bez betónovania. Vyrobená je v EÚ.

Swim spa

Doslova nekonečný bazén pre rekreačných aj vrcholových plavcov. Nastaviteľný výkonný protiprúd ponúka odpočinkové aj náročné tréningové režimy. Vírivá vaňa s kvalitnou škrupinou poskytuje šesť ergonomických pozícií a 40 prúdových dýz. Okrem relasačnej hydro masáže ponúka aj LED osvetlenie s voliteľným farebným tónom presne podľa Vašej nálady vrátane troch osvetlených fontánok, vodopád alebo aj zabudovaný audiosystém so subwooferom.

 

Bazén aj vírivka sú osadené špičkovou kanadskou technológiou Gecko. Intuitívne ovládanie všetkých funkcií bazéna aj vírivky dotykovými panelmi alebo mobilnou aplikáciou cez wi-fi. Samostatné cirkulačné čerpadlo spolu so silnou izolačnou vrstvou znižujú spotrebu elektrickej energie. Prevádzkové náklady šetria aj kvalitný celoročný ochranný termokryt so zvýšenou UV ochranou, ktorý je súčasťou výbavy. Vodný raj na relax aj šport si tak budete na záhrade užívať po celý rok!

Navrhnite si svoj bazén vo 3D generátoru Vytvoriť

Tím našich bazénových špecialistov je kedykoľvek pripravený poradiť vám s výberom alebo realizáciou bazéna.

Neváhajte nás kontaktovať, máme 18 predajných centier po celej SK!

Chcete požiadať o nezáväznú ponuku? Vyberte si vaše najbližšie predajné centrum.

Vybrať predajné centrum
×