Vírivky

Chcete využiť to najlepšie z blahodarnej hydroterapie, ale vírivé vane z akrylátu sú pre vás zbytočne drahé? Chcete vírivku ľahko presúvať? Doprajte si pocit luxusu v bublinkovom horúcom kúpeli, ktorý vás príjemne uvoľní a namasíruje, a to vo skvelej vírivke u vás v záhrade, na terase alebo doma! Relax a pohodu si budete užívať po stlačení jediného tlačidla.

Akrylátové vírivky
Predstavte si, že pohodlne sedíte alebo ležíte v príjemne teplej a vôňou levandule presiaknutom vodnom kúpeli. Na každý váš sval doráža tenký prúd vody, masíruje a pritom uvoľňuje nie len fyzické, ale aj psychické napätie.
Nafukovacie vírivky
Príjemne teplú vodu, dlhú relaxáciu, unikátny systém čistenia vody alebo jednoduchú inštaláciu. To všetko ponúkajú vírivky od Mountfieldu!
Príslušenstvo
Súčasťou správne fungujúcej vírivky, ktorá dlho vydrží v perfektnom stave, je i príslušenstvo. Prípravky na čistenie vody alebo likvidáciu nečistôt vám zaistia ničím nerušený zážitok z vlastného welness.
Navrhnite si svoj bazén vo 3D generátoru Vytvoriť

Tím našich bazénových špecialistov je kedykoľvek pripravený poradiť vám s výberom alebo realizáciou bazéna.

Neváhajte nás kontaktovať, máme 18 predajných centier po celej SK!

Chcete požiadať o nezáväznú ponuku? Vyberte si vaše najbližšie predajné centrum.

Vybrať predajné centrum
×

Všetky bazény LEN za 1/3 CENY!


Ako využiť ponuku v momentálnej situácii?

Naši bazénoví špecialisti sú Vám aj naďalej celkom k dispozícii vo všetkých regiónoch. Kontaktujte priamo svojho špecialistu TU alebo prostredníctvom formulára TU.
Sú pripravení sa Vám venovať a to vrátane bezplatnej konzultácie aj na Vašom pozemku.

Či už máte záujem o BAZÉN, BAZÉNOVÉ ZASTREŠENIE alebo VÍRIVÚ VAŇU, o výhody akcie tak určite neprídete!

Všetky bazény LEN za 1/3 CENY!