Príslušenstvo > Bazénová chémia

Pre komplexnú starostlivosť o bazénovú vodu odporúčame dlhodobo osvedčené prípravky Azuro. Ich použitie je jednoduché, sú rýchle a spoľahlivé. Predstavujú komplexný rad na seba nadväzujúcich prípravkov, vďaka ktorým dosiahnete krištáľovo čistú vody vo svojom bazéne.

Ponúkame niekoľko druhov bazénovej chémie:

  • Bezchlórová – funguje na báze aktívneho kyslíka a ponúka alternatívny spôsob starostlivosti o bazénovú vodu. V našej ponuke nájdete i prípravky vhodné pre detské bazény.
  • Chlórová – využíva na čistenie osvedčený chlór. Jej použitie je jednoduché a veľmi efektívne.
  • Doplnková – Bazénová chémia Azuro sa pýši stálou kvalitou a širokou paletou vhodných doplnkových prípravkov, ktoré vám zaručia bezproblémovú prevádzku vášho bazéna.
Chlórová
Chlór je vynikajúci dezinfekčný prostriedok, a preto je tiež významnou zložkou bazénovej chémie. Chlórová bazénová chémia je vysokoúčinná a pritom absolútne zdravotne bezchybná a šetrná voči človeku i prírode.
Bezchlórová
Bezchlórová chémia je stále populárnejšia. Pracuje na báze aktívneho kyslíka, účinne likviduje riasy a organické nečistoty a je vhodná i pre detské bazény.
Doplnková
Bazénová chémia Azuro sa pýši stálou kvalitou a širokou paletou vhodných doplnkových prípravkov, ktoré vám zaručia bezproblémovú prevádzku vášho bazéna bez vodného kameňa, rias, zakalenia vody alebo so správnym pH.
Testovanie vody
Aby bola voda vždy krištáľovo čistá a zdravotne bezchybná, je potrebné udržiavať optimálnu úroveň jej tvrdosti, hodnotu pH alebo hodnotu chlóru a aktívneho kyslíka. Na meranie týchto hodnôt slúžia testery Azuro.
Navrhnite si svoj bazén vo 3D generátoru Vytvoriť

Tím našich bazénových špecialistov je kedykoľvek pripravený poradiť vám s výberom alebo realizáciou bazéna.

Neváhajte nás kontaktovať, máme 18 predajných centier po celej SK!

Chcete požiadať o nezáväznú ponuku? Vyberte si vaše najbližšie predajné centrum.

Vybrať predajné centrum
×