Príslušenstvo > Ohrev bazénov

Predĺženie kúpacej sezóny až na sedem mesiacov v roku alebo vyššia teplota vody v bazéne? To iste uvíta celá rodina! Tieto požiadavky splnia pripojenie niektorého zo systémov ohrevu vody, ktoré Mountfield k bazénom dodáva. Vybrať si môžete solárne vyhrievanie, niektoré z tepelných čerpadiel alebo elektrický ohrev.

Tepelné čerpadlá
Vďaka moderným tepelným čerpadlám si budete môcť užívať kúpanie až 7 mesiacov v roku bez ohľadu na počasie. Energiu navyše získavajú z okolitého vzduchu a až 80 % tepla tak máte zadarmo!
Tepelné výmenníky

Na vyhrievanie bazéna je možné využiť i už existujúce vykurovanie vášho domu.

  • Tepelný výmenník, napojený na dostatočne výkonný zdroj tepla (napr. plynový kotol), môže odovzdávať tepelnú energiu aj do vody v bazéne.
  • Nami dodávané výmenníky sa vyznačujú vysokou účinnosťou a sú vhodné aj ku slaným bazénom.
  • V kombinácii s obehovým čerpadlom, termostatom a reguláciou v súprave Kompakt vám zaistia automatický režim vykurovania bazéna.
Solárny ohrev

Solárny ohrev prináša moderné riešenie so skvelými výsledkami, ktoré je pritom také jednoduché! Voda preteká solárnym panelom a príjemne ohriata sa vracia do vášho bazéna.

Elektrický ohrev
Elektrické prietokové vykurovanie so systémom automatickej regulácie udrží teplotu vody v bazéne podľa vami prednastavenej hodnoty. Je najvhodnejším systémom vyhrievania tam, kde disponujete dostatočným príkonom elektrickej energie.
Navrhnite si svoj bazén vo 3D generátoru Vytvoriť

Tím našich bazénových špecialistov je kedykoľvek pripravený poradiť vám s výberom alebo realizáciou bazéna.

Neváhajte nás kontaktovať, máme 18 predajných centier po celej SK!

Chcete požiadať o nezáväznú ponuku? Vyberte si vaše najbližšie predajné centrum.

Vybrať predajné centrum
×