Príslušenstvo > Ovládací systém Poolmatix

Základom systému je inteligentná centrálna jednotka pripojená k internetu. Tá je integrovaná do bazénového rozvádzača (obvykle v priestore technologickej miestnosti), automaticky získava údaje z inteligentných senzorov pre meranie všetkých vlastností vody aj prevádzkových podmienok a na ich základe samostatne riadi prácu jednotiek pre chemickú úpravu a ohrev vody (napr. dávkovač chémie, salinátor, tepelné čerpadlo). Ovláda tiež ďalšie bazénové technológie pre užívateľský komfort (napr. osvetlenie, protiprúd, chrlič). Systém ukladá a vyhodnocuje históriu nameraných dát, spracováva pokročilú diagnostiku prevádzky bazéna a predchádza tým aj vzniku prípadných závad.

 

Prostredníctvom aplikácie iX manager nastavuje ľahko užívateľ bazéna kedykoľvek a odkiaľkoľvek všetky požadované hodnoty a funkcie nielen v reálnom čase, ale tiež s možnosťou prednastavenia. Užívateľ má pri ruke tiež neustále informácie o aktuálnom stave bazéna vrátane upozornenia na mimoriadne situácie aj s návrhom riešenia. Servisná aplikácia iX field pre bazénových technikov (k dispozícii je však aj užívateľom bazénov) ponúka navyše aj definovanie rozvrhu činností jednotlivých zariadení, plánovanie údržby alebo detailné sledovanie stavu všetkých pripojených zariadení.

Maximálne pohodlie

Vypusťte z hlavy každodenné starosti s vašim bazénom. Poolmatix všetko všetko sám monitoruje a riadi.

Dokonalá voda

Poolmatix udržiava vodu priezračne čistú a zdravú. A to s minimálnym množstvo chémie.

Pokoj a istota

Môžete si byť istí, že všetko funguje tak, ako má. A keď nie, Poolmatix Vám pomôže pri riešení všetkých situácií.

Vzdialená servisná služba

Ak chcete, spoločnosť Poolmatix zavolá nášho špecialistu. Alebo môžete starostlivosť kompletne prenechať nám.

Sloboda

Máte kontrolu nad svojím bazénom odkiaľkoľvek a kedykoľvek. A keď bazén potrebuje pozornosť, dá vám to včas vedieť.

Úspory

Poolmatix znižuje spotrebu energie a chemikálií a predĺžiť životnosť bazéna technológie. Ušetríte aj náklady na servis.

Centrálna riadiaca jednotka

Inteligentná riadiaca skriňa Poolmatix je riadiacim centrom celého systému. Úplne nahrádza bežný bazénový rozvádzač. Všetky komponenty sú pripojené k tomuto rozvádzaču. komponenty bazénovej technológie. Inteligentný rozvádzač Poolmatix integruje spínacie a riadiace komponenty. Rozvádzač je veľmi kompaktný, vodotesný a možno inštalovať priamo do šachty bazéna. Spoločnosť Mountfield zabezpečí odbornú inštaláciu. Konfigurácia rozvádzača sa definuje v aplikácii iXfield. Senzory a príslušenstvo sú vybavené rýchlospojkami na pripojenie k prednej časti skrine. Konfiguráciu a nastavenia bazéna možno meniť na diaľku. Rozvádzač je trvalo pripojený k Internetu. Odporúčaný spôsob pripojenia je mobilná sieť (LTE). Ďalšie možnosti sú Ethernet a Wifi.

Mobilná aplikacia

Jednoduchá a intuitívna mobilná aplikácia iXmanager vám umožňuje ovládať všetky funkcie bazéna. Dizajn a funkcie aplikácie sú individuálne sú individuálne prispôsobené konkrétnej konfigurácii bazéna. Na svojom tablete alebo mobilnom telefóne máte vždy prehľad o stave bazéna. Aplikácia iXmanager vás tiež upozorní, ak si niektorá časť bazéna vyžaduje pozornosť. Inštalácia a nastavenie aplikácie zaberie menej času menej ako minútu.

Navrhnite si svoj bazén vo 3D generátoru Vytvoriť

Tím našich bazénových špecialistov je kedykoľvek pripravený poradiť vám s výberom alebo realizáciou bazéna.

Neváhajte nás kontaktovať, máme 18 predajných centier po celej SK!

Chcete požiadať o nezáväznú ponuku? Vyberte si vaše najbližšie predajné centrum.

Vybrať predajné centrum
×