Príslušenstvo > Solárne sprchy

Solárna sprcha je užitočný doplnok do každej záhrady, či už s bazénom, alebo bez neho. Telo sprchy je solárnym absorbérom a zároveň zásobníkom až na 35 litrov vody, ktorá je v ňom ohrievaná až na 60 °C! Zadarmo tak budete mať poruke dostatok teplej vody na osvieženie, osprchovanie pred vstupom do bazéna alebo po práci. Čisté línie a jednoduchý dizajn nami ponúkaných spŕch je navrhnutý tak, aby esteticky zapadli do každej záhrady a vhodne doplnili každý typ bazéna.

Diamond
Solárna sprcha DIAMOND je skvelou voľbou pre všetkých zákazníkov, ktorí si chcú dopriať sprchovanie s dotykom luxusu. Vďaka svojmu modernému dizajnu zameranému na detaily, dodá sprcha Diamond Vašej záhrade nový rozmer a stane sa jej chválou.
Táto solárna sprcha má viacero využití. Môžete ju používať napríklad ako zdroj teplej vody na osvieženie na záhrade alebo na osprchovanie pred a po vstupe do bazéna.
DeLuxe
Solárna záhradná sprcha je vhodným doplnkom bazénov, záhrad a rodinných domov. Hliníková solárna sprcha De Luxe má modrený až luxusný dizajn. Navyše má v sebe v spodnej časti telesa zabudovaný ventil pre opláchnutie chodidiel. Luxusný nádych tejto sprche dodáva aj napevno zabudovaný sprchový tanier.
Standard
Záhradná sprcha so solárnym ohrevom vody je určená na sprchovanie teplou vodou bez ďalšieho nároku na externý zdroj teplej vody. Voda je ohrievaná slnečným žiarením v akumulátorovom zásobníku (tele sprchy) s objemom 35 litrov. Vstup studenej vody do záhradnej sprchy je možný buď cez hadicovú rýchlospojku (štandardne dodávané), alebo cez guľový ventil (nie je súčasťou dodávky), prípadne kombináciou obidvoch prvkov.
Easy
Solárna sprcha EASY je plastová solárna sprcha so zásobníkom s objemom 20 litrov. Voda je ohrievaná slnečným žiarením v akumulačnom zásobníku (tele sprchy). Záhradná sprcha so solárnym ohrevom je schopná ponúknuť teplú úžitkovú vodu až počas dvesto dní v roku.
Basic
Prenosná solárna sprcha Basic je plastová solárna sprcha so zásobníkom s objemom 14 litrov. Voda je ohrievaná slnečným žiarením v akumulačnom zásobníku (tele). Napojenie na vodovodný rad je veľmi jednoduché, sprchu možno napojiť bežnou záhradnou hadicou cez hadicovú rýchlospojku.
Navrhnite si svoj bazén vo 3D generátoru Vytvoriť

Tím našich bazénových špecialistov je kedykoľvek pripravený poradiť vám s výberom alebo realizáciou bazéna.

Neváhajte nás kontaktovať, máme 18 predajných centier po celej SK!

Chcete požiadať o nezáväznú ponuku? Vyberte si vaše najbližšie predajné centrum.

Vybrať predajné centrum
×